اپلیکیشن بارآن یک سامانه ی باربری آنلاین برای جابجایی هرگونه بار هست. بارآن با کاربری آسان شما رو به نزدیک ترین خودروی حمل بار وصل می کند. همچنین شما می توانید به راحتی درخواستی را برای ساعتی معین انجام دهید و ماشین رزرو نمایید.
بدون دردسر و تنها با چند دکمه، بار و مرسوله خود را به مقصد برسانید و در وقت خود صرفه جویی کنید . متصدیان حمل ما، در کوتاه ترین زمان ممکن بار را از شما دریافت کرده و به مقصد می رسانند.با این کار دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف پیداکردن پیک و وسیله حمل و نقل مناسب کنید.ما این کار رو براتون انجام دادیم!
با وجود تمام امکانات کامل و منحصر به فرد سرویس های ما، قیمت های ما نیز مناسب ترین قیمت حمل انواع بار می باشد. قیمت سرویس قبل از درخواست به شما اعلام می شود تا پس از مشاهده اقدام به درخواست نمایید.علاوه بر این شما می توانید هزینه را بصورت آنلاین پرداخت کنید و یا هزینه در محل از گیرنده دریافت شود.کافیست یکبار امتحان کنید!
یکی دیگر از امکانات شرکت ما حمل اثاثیه منزل شماست. از صفر تا صد را به ما بسپارید . از بارگیری و حتی بسته بندی را می توانید به کارگران خبره ما واگذار کنید تا در مدتی کوتاه وسایل شما را بدون دردسر برای شما جابجا نمایند. اسباب کشی به راحتی چند کلیک و یا یک تماس .
امکان ثبت سفارش و پیگیری سفارش و همچنین پشتیبانی در تمام طول روز فقط با تماس 91009001 – 025 .
بارآن محصول شرکت ره آوران ققنوس بارمان با شماره ثبت 15636 می باشد.
ما در تمامی نقاط قم حضور داریم کافیست اپلیکیشن را بازکنید تا حضور ما را احساس کنید.

ثبت نام سفیر